Обклеювання автомобілів Fiat плівкою

Обклеювання Fiat

Обклеювання машин – один з різновидів офлайн-реклами, що демонструє високу ефективність. Її головна перевага – мобільність, адже автомобіль весь час перебуває в русі містом, тому про ваш бренд дізнається максимально широка аудиторія.

Наша стайлінг-студія багато років на професійному рівні займається обклеюванням Fiat. Ми підходимо до роботи комплексно, пропонуючи клієнтам повноцінний сервіс від створення ескізу до нанесення його на поверхню. У нас невисокі ціни на послуги та гарантія якості.

Працюємо із представниками малого, середнього, великого бізнесу. Поринаємо в кожен проект, обклеюємо Fiat так, щоб він був максимально ефективним у просуванні вашого бренду. Головна перевага брендування – швидкі результати, зростання впізнаваності та репутації торгової марки.

Ще один великий плюс такої реклами – її ненав’язливість. Потенційні клієнти просто бачать яскраву машину з нанесеною логотипом або назвою, і ця інформація автоматично залишається в пам’яті. В основному обклеювання Fiat затребуване в області доставки – посилок та листів, готової їжі (суші, ролів, піци та ін.), води у суліях та інших товарів.

Брендований автомобіль виконує своє маркетингове завдання навіть коли не рухається. Машину можна припаркувати в людному місці, вона все одно залишиться рекламним інструментом.

Що наноситься на поверхню?

Щоб реклама була справді результативною, ми робимо її максимально змістовною, але водночас лаконічною. Що можна розмістити на поверхні автомобіля:

 • слоган, логотип;
 • контакти – номер телефону, адреса;
 • сайт;
 • фото продукції та ін.

Перед створенням ескізу ретельно аналізуємо ваш бізнес та конкурентів, вивчаємо нішу загалом, щоб точно відобразити УТП.

Що стосується матеріалу, ми застосовуємо вініл . Стандартне фарбування програє вініловим плівкам багато в чому: це довго, дорого та недовговічно. Плівка ж простіше наноситься на поверхню, не вигоряє на сонці, не боїться опадів, легко наклеюється на будь-які частини автомобіля – багажник, двері, капот та ін.

Етапи роботи

 1. Ви залишаєте заявку на сайті або по телефону, розповідаєте про проект.
 2. Після детального обговорення ми розробляємо концепцію, погоджуємо її з вами, за необхідності вносимо коригування та робимо макет.
 3. Якщо вам все подобається, макет надсилається до друку.
 4. Вирізаємо деталі плотером, щоб вони відповідали розміру автомобіля.
 5. Наносимо плівку на машину.

Ми виконуємо роботу швидко – весь цикл займає до тижня з урахуванням погоджень із замовником. Пунктуальність для нас на першому місці нарівні з якістю, тому ви можете не перейматися зривом термінів – у нас такого не буває.

Для нанесення плівки у нашій студії є спеціальні бокси, де створено всі умови. Майстри працюють професійно та зі строгим дотриманням технології. Результат – рівна плівка без повітряних бульбашок, перекосів та інших дефектів.

Ми обклеюємо Fiat повністю та локально. Якщо на вашому авто є старе покриття, дбайливо його видалимо і нанесемо нове. Щоб вихідний результат зберігся якнайдовше, пропонуємо закріпити його ламінатом. Для поверхонь зі складним профілем підійде литий, для гладких – каландрований ламінат.

Наші переваги:

 • Практикуємо індивідуальні ціни залежно від складності проекту.
 • Майстри безкоштовно виїжджають для проведення вимірів та складання остаточного кошторису.
 • Є програми для постійних клієнтів і при обклеюванні декількох машин.
 • Швидко реагуємо на заявки.
 • У штаті – компетентні менеджери, які проконсультують та нададуть відповідь на всі запитання щодо послуги.

Оформляйте заявку вже зараз, щоб розкрутити бізнес та збільшити прибуток без суттєвих вкладень.

Моделі Fiat, з якими ми працюємо

 • Пунто.
 • Ducato.
 • Doblo.
 • Fullback.
 • Комерційний транспорт.

Ціни на обклеювання автотранспорту Daewoo плівкою

ПослугаВартість послуги
Брендування автомобілів Fiatвід 800 $
Обклеювання автомобілів Fiat «під ключ»від 800 $
Брендування вантажного транспорту Fiatвід 800 $
Обклеювання вантажного транспорту Fiat «під ключ»від 800 $
Брендування вантажного автопарку Fiatза домовленістю
Обклеювання вантажного автопарку Fiat «під ключ»за домовленістю
Брендування спецтранспорту Fiatвід 800 $
Обклеювання спецтранспорту Fiat «під ключ»від 800 $
Брендування мікроавтобусів Fiatвід 800 $
Обклеювання мікроавтобусів Fiat «під ключ»від 800 $
Брендування фургонів Fiatвід 800 $
Обклеювання фургонів Fiat «під ключ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *