Обклеювання капота авто плівкою

Нанесення на капот плівки допомагає захистити цю кузовну деталь від появи сколів. Це одна з найбільш затребуваних послуг з автомобільного стайлінгу в нашому центрі детейлінгу. Вінілові плівки стали популярними, щойно вийшли на ринок, і досі залишаються актуальними. Автовінілом обклеюють як весь кузов, так і окремі його частини.

За допомогою плівки з вінілу можна легко змінити вигляд вашого авто. Також він дозволяє захистити лакофарбове покриття (ЛКП) від дрібних подряпин та сколів. Обклеювання елементів кузова вінілом із зображенням стане бюджетною заміною аерографії. Фотореалістичний друк доступний за вартістю, а малюнок, що приївся, в будь-який момент можна зняти разом з плівкою.

Чим вигідна послуга

Капот покривають плівкою не тільки для захисту ЛКП ( захист кузова автомобіля ), але і для візуального усунення вад: потьмяніння фарби, відтінок деталей, що відрізняється. Підготовка поверхні кузова під фарбування і фарбування коштує досить дорого. Перед нанесенням матеріалу поверхню потрібно лише очистити і знежирити, так як подряпини сховаються під покриттям. Ціна нанесення вінілу на капот значно нижче, ніж вартість фарбування.

4 основні переваги обтяжки авто вінілом

  1. Швидка процедура обклеювання – для зміни зовнішнього вигляду капота знадобиться лише кілька годин.
  2. Ефективний захист ЛКП від механічного впливу та ультрафіолетових променів.
  3. Простота догляду – вініл легко миється і не потребує особливого обслуговування.
  4. Попадання гальмівної рідини або розчинника не згубно для фарби – у гіршому випадку знадобиться перетяжка плівки.

Використання вінілової плівки

Більшість власників авто замовляють обклеювання машини плівкою, щоб змінити її зовнішній вигляд. Спочатку в моді були текстуровані та імітуючі вуглепластик покриття. Актуальний тренд останніх років – плівки із надрукованими малюнками. Автовласник може створити оригінальне зображення самостійно або вибрати із готових макетів у сервісі.

Практичне рішення – обтяжка капота вінілом із метою захисту ЛКП від сколів. Плівки, що використовуються в автостайлінгу, захищають поверхню від маленьких механічних пошкоджень та покращують вид транспортного засобу. Грамотно підібраний по відтінку матеріал покриття неможливо відрізнити від кольору машини.

Етапи обклеювання капота

Процес обтяжки складається з кількох етапів:

  1. Підготовка. Майстри дбайливо відмивають та знежирюють поверхню кузова, у тому числі і з внутрішньої сторони.
  2. Нанесення матеріалу. Плівку, вирізану контурами з припусками для загину, наклеюють на поверхню. І тому використовується одне із двох способів – «сухий» чи «вологий». Перший варіант передбачає перенесення вінілу безпосередньо на капот. На вигинах його розтягують за допомогою підігріву будівельним феном. Для усунення бульбашок повітря застосовується ракель. Такий спосіб складний у виконанні, тому його виконують лише професійні майстри. При обклеюванні «вологі» методом поверхню попередньо змочують водою (подібне покриття тримається не так міцно). Наші майстри виконують обтяжку «сухим» способом. Краї, що виступають, акуратно загортають на внутрішню частину капота, що дозволяє запобігти відшарування вінілу.
  3. Закріплення. Після рівномірного розтягування плівки фахівці сушать її та загинають по контуру.
  4. Перевірка. Майстри оглядають обклеєний елемент. При виявленні недоліків усувають їх.

First Place Center якісно та оперативно виконує обклеювання капота та інших деталей автомобілів вінілом. Фахівці користуються лише «сухим» методом, який забезпечує максимальну міцність фіксації покриття та тривалий термін його експлуатації. Ми надаємо гарантію на роботу: безкоштовно усуваємо дефекти плівки, що виникли внаслідок порушення технології обтяжки.