Тонировка фары

Тонування фар у Харкові

Тюнінг автомобіля зробить його ексклюзивним та підкреслить гарний смак власника. Для захисту оптики від появи дрібних подряпин та сколів варто затонувати фари. Процедура також допоможе освіжити дизайн машини.


Нанесення на оптику спеціального лаку більше не має попиту. У застарілого підходу є безліч недоліків:

  • покриття виходить нестійким до атмосферних опадів, що швидко витирається;
  • для відновлення доводиться регулярно коригувати фари та витрачати на це гроші.

Обклеювання фар захисною плівкою в Харкові

Фахівці детейлінг центру First Place Center пропонують записатися на тонування фар у Харкові без розбирання оптики. Тоновані ліхтарі не впливають на безпеку руху. Матеріал наносять без змін конструкції фари. Послуга затемнення проводиться для оптики головного світла та встановленої у задній частині авто.


Деякі клієнти впевнені, що тонування задніх ліхтарів робить непомітними сигнали повороту і стоп. Видимість знижується, але вони залишаються помітними навіть у сонячну погоду. Проникність світла становить 90-96%.
Тонування фар, розміщених у передній частині автомобіля, значно перетворює транспорт. Наш детейлінг центр наклеює матеріал класу люкс, що працює як світлофільтр. Оновлена оптика захищена від сколів через влучення каменів, що летять з-під коліс машин, що їдуть спереду.


Чому немає сенсу самостійно наклеювати плівку? Через недостатній досвід проведення робіт фари оформляють із порушенням правил безпеки. Збільшується ризик виникнення ДТП. Бажання заощадити на затемненні ліхтарів може призвести до заподіяння шкоди іншим учасникам дорожнього руху.

Вибір плівки

Рівень затемнення оптики плівкою визначають індивідуально. Багато залежить від кольору, в який забарвлений кузов. Затонувавши задні ліхтарі, можна легко та за помірну ціну створити сучасну та унікальну оптику. Для створення унікального дизайну необов’язково вибирати плівку чорного кольору. Гарно виглядають синя, помаранчева, фіолетова та зелена.


Також обробка фар захищає деталі від пошкоджень камінням та гравієм. При необхідності плівкове покриття можна зняти, воно не залишає слідів на поверхні.


Детейлінг-центр First Place Center співпрацює з перевіреними брендами, які випускають міцні матеріали для тюнінгу. Оптимальна товщина покриття відповідає за захисні характеристики плівки. Ціна обклеювання фар плівкою відповідає відмінним експлуатаційним властивостям.


Вибрати матеріал для тонування задньої та передньої оптики допоможуть фахівці нашого детейлінг центру. Ми підберемо варіанти плівок. Ми знаємо, як правильно оформити ліхтарі та виконуємо заявки оперативно, в обумовлені з клієнтом терміни.

Тонування скла – додаткова безпека автомобіля

Тонувальна плівка рятує під час аварій. Скло з тонуванням менш схильне до розтріскування, тому навіть у разі сильного удару не розсиплеться і не зашкодить людині. При аварії тонування служить додатковим захисним елементом, запобігаючи розсипанню скла по всьому салону.

Тонування скла – оригінальна деталь оформлення

Найчастіше тонування – невід’ємний елемент стилю та тюнінгу салону машини. За грамотного підходу вона стає унікальним стильовим рішенням за доступною ціною.

Тонування скла авто для затишної обстановки

За допомогою правильного тонування переднього скла можна створити приємну атмосферу в салоні авто.

Захист від ультрафіолету та пошкоджень

Основна перевага тонування переднього скла – відмінні захисні властивості. Тонування служить стандартним світлофільтром із відображенням зайвих ультрафіолетових променів. Завдяки цьому зменшується навантаження на очі водія у сонячні дні, забезпечуються комфортні умови поїздки. Також менше зношується обшивка та елементи салону, тому що на них не потрапляють прямі промені сонця.

Якісне тонування скла автомобіля від First Place Center

Тонування скла забезпечує:

  • надійний захист салону від впливу ультрафіолетових променів;
  • запобігання засліплення водія, без створення перешкод для комфортного огляду та водіння;
  • зниження загальної втоми зору водія;
  • захист лобового скла від мікротріщин та подряпин, що виникають під час їзди;
  • зносостійкість і тривалий термін служби покриття антивідблиску;
  • вирішення проблеми запотівання та промерзання вікон взимку;
  • зниження навантаження на систему клімат-контролю авто: оскільки салон менше нагрівається, потрібно менше охолодження.

Детейлінг центр First Place Center виконає комплексне тонування лобового скла машини. Ми підбираємо матеріали та порядок робіт, орієнтуючись на індивідуальні запити клієнта. Пропонуємо економічні та надійні рішення, ефективність яких перевірена на практиці.