Полировка автомобилей

Хімчистка авто у Харкові

Повернути салону автомобіля вигляд та стан нового допоможе професійна хімчистка. Детейлінг хімчистка від майстрів First Place Center – це дбайливе, акуратне, але разом з тим інтенсивне чищення транспортного засобу зсередини.

На відміну від звичайного чищення, фахівці вдаються до комплексу послуг. Забруднення та пил видаляються із прихованих порожнин, ретельно очищаються всі поверхні та покриття салону. Ми використовуємо професійне обладнання та засоби для чищення, не здатні пошкодити елементи салону.

Детейлінг хімчистка автомобільного салону

Детейлінгова чиста включає роботу з салоном та багажником транспортного засобу. Майстри проводять чищення стелі, підлоги, килимків, сидінь, пластикових елементів, а також будь-яких вставок – з дерева, тканинних тощо. Використовується автоматичне та ручне обладнання – від пилососів до дрібних щіток для конкретних елементів панелі приладів.

Особливості комплексної детейлінгової хімчистки салону

Команда First Place Center пропонує комплексні послуги. Роботи починаються з вологого прибирання, у процесі якого використовується миючий пилосос та Tornador – пневмоінструмент для глибокої обробки поверхонь за допомогою ефекту торнадо. Tornador заміняє парове та сухе чищення, виконуючи роботу більш якісно та результативно.

Комплексний підхід включає фінальну обробку поверхонь, необхідну захисту від вигоряння внаслідок контакту з ультрафіолетом. Майстри також використовують антистатичний склад, оскільки після чищення салон може електризуватися.

Під час виконання послуги вирішуються дрібні супутні проблеми – очищується забитий повітропровід, усуваються скрипи тощо. У салоні розпорошується обраний клієнтом аромат. Вигляд, стан та запах стають такими, як при першому виїзді машини з автосалону.

Типи детейлінгового чищення

Комплекс заходів та використовуваних засобів залежить від типу салону. Ми проводимо:

  • Хімчистка шкіряного автосалону. У процесі усувається пил, бруд та інші нашарування. Шкіряні елементи обробляються захисними складами, які роблять поверхню м’якою та еластичною. Щоб видалити забруднення з важкодоступних місць, розбирається обшивка автомобіля, демонтуються сидіння та частково розбирається панель приладів. Повна обробка виключає ризик передчасного розриву шкіри у місцях з’єднання матеріалу чи заломів.
  • Хімчистка тканинного автомобільного салону. Після чищення та обробки текстильна оббивка повертає заводський колір. Майстри акуратно працюють із тканинним покриттям, особливо із салонами з альканатри – матеріал легко пошкодити. Тканинні поверхні можна додатково обробити захисним складом, щоб зробити їх стійкішими до зовнішнього впливу та появи нових плям.

Окрема послуга – це озонове чищення, її застосовують для салону та кондиціонера. Ми використовуємо озоновий генератор Koch Chemie. Генератор знищує плісняву, гриби та інші мікроби, а також вирішує проблему неприємних запахів. Koch Chemie усуває навіть стійкі неприємні запахи.

Ми рекомендуємо проводити озонове чищення після зимового сезону. Взимку підлогове покриття вбирає вологу, через що в салоні стає сиро та розвивається безліч бактерій. Система клімат-контролю зазвичай також вимагає чищення після активного використання у зимовий та літній сезон.

Очисник Koch Chemie гіпоалергенний. Озонове чищення на 100% безпечне, якщо в машині постійно їздять діти. Ми дезінфікуємо весь салон, не залишаючи бактеріям шансу.

Ціни на хімчистку автосалону в First Place Center

Стартова вартість комплексного чищення автомобільного салону – 2000 грн. Ціна змінюється в залежності від класу транспортного засобу, рівня забруднення та типу оббивки.

Ми працюємо з машинами таких класів:

  • 1-й клас – малі та особливо малі моделі. У цю групу потрапляє Audi A1 та A3, Mini, Mercedes-Benz A, Nissan Juke тощо.
  • 2-й клас – машини середнього, бізнес-класу та спорткупе. Сюди відносять Mercedes-Benz C, Audi A4 та A6, Audi TT, Toyota Camry, Infiniti G35 тощо.
  • 3-й клас – середні кросовер-позашляховики. Наприклад, BMW X5 або X6, Nissan Murano, Audi A8, Mazda CX7 і т.д.
  • 4-й клас – повнорозмірні кросовери та позашляховики. Це Range Rover, Audi Q7, Honda Pilot, Toyota Land Cruiser і т.д.

Навіщо проводити детейлінгову хімчистку авто

Повне чищення рекомендується проводити кожні півроку. Особливо важливо зробити генеральне прибирання, коли скінчиться зима. Послуга позбавить затхлого запаху, вогкості та розлучень від дорожніх реагентів на килимку.

Періодична хімчистка також потрібна, якщо в салоні часто їздять домашні улюбленці – на сидіннях та в кутах збирається шерсть, з’являється характерний запах.

Ми рекомендуємо проводити регулярне чищення сім’ям з маленькими дітьми. Для обробки використовуються безпечні засоби – ви без ризику зможете возити в машині дітей, як тільки заберете її у майстрів детейлінгового центру.

Послуга також актуальна після покупки автомобіля або перед продажем, щоб привести авто в порядок і підвищити вартість.

Як проводиться чищення салону

Команда First Place Center комплексно підходить до виконання послуги. Обладнання та засоби для чищення індивідуально підбираються під кожен тип салону. Після чищення наносяться додаткові захисні та антистатичні склади. Виконана робота довго залишається помітною, а водій та пасажири почуваються на 100% комфортно в машині з першої хвилини.

Такі негативні наслідки збирання виключені. Ми використовуємо німецькі засоби із безпечним складом. Наш інвентар – це баланс між результативним та щадним доглядом. Після очищення поверхні додатково обробляються захисними сумішами.

Мінімальна частота – це щорічно після закінчення зимового сезону. Для підтримання ідеального стану – двічі на рік (кожні 6 місяців).

Послуга займає 4-8 годин, але бажано залишити автомобіль у First Place Center на ніч, тоді просушування буде максимально якісним.

Вартість залежить від трьох факторів – рівень забруднення салону, клас автомобіля, тип оббивки.

Наша мета – зробити салон таким, як він був на виході із заводського конвеєра. Майстри звертаються до кожного елемента, включаючи пороги дверей, арки, ремені безпеки та кишеньки.