Бронепленка

Поклейка бронеплівки Харків

Бронювання автомобільної плівкою проводять, щоб гарантувати надійний захист кузова від пошкоджень. В основі захисного матеріалу міцний, але водночас еластичний поліуретан. Плівкове покриття здатне прослужити 5-8 років, проте для цього важливо дотриматися технології обклеювання і використовувати якісні матеріали.

Ціна обклеювання машини бронеплівкою

Клас автоВартість
А класвід 800 $
B класвід 800 $
C класвід 1000 $
E класвід 1000 $
Позашляховиквід 1000 $
S класвід 1000 $

Поклейка бронеплівки на авто у детейлінг-центрі First Place Center

Команда First Place Center займається професійним тюнінгом автомобілів. Ми працюємо із якісними матеріалами. У той час, як деякі компанії проводять обклеювання кузова тонкою рекламною плівкою, яку ще називають оракал, ми використовуємо спеціалізовані автомобільні матеріали.
Плівка для бронювання є багатошаровим поліуретановим покриттям. Для нанесення використовуються автоматичний та ручний інвентар. За допомогою інструментів майстри підвертають плівку під кузовні деталі, щоб вона була непомітною. Ціна обклеювання машини бронеплівкою залежить від площі робіт. У нас можна замовити послугу повного чи часткового обклеювання.

Клас автоВартість
Капотвід 2200 грн.
Дахвід 2200 грн.
Багажниквід 1500 грн.
Дзеркала (2шт.)від 600 грн.
Фари (2 шт.)від 1000 грн.

Переваги бронювання за допомогою плівки

Звернутися до сервісу за плівковим бронюванням варто з таких причин:

  • Поліуретан характеризується високою в’язкістю. Матеріал набуває сили удару, після чого гасить і розсіює її. Як наслідок – після обробки ризик появи подряпин на кузові зводиться до мінімуму. Крім того, забезпечується захист лакофарбової поверхні від вицвітання під впливом сонячних променів.
  • Захисний матеріал перешкоджає контакту кузова з вологою та мінімізує вплив дорожніх реагентів. Таким чином бронювання автомобільної плівкою захищає його корозійних процесів.
  • Матеріал підвищує водовідштовхувальні властивості заводського лакофарбового покриття. Кузов залишатиметься сухим навіть у дощ, вода просто скочується з плівки. Відвідування автомийки після обробки стануть рідшими.
  • Кузов виглядає привабливішим. Корпус машини стане яскравішим, з’явиться блиск, який характерний для нових авто.

Тривалість експлуатації плівкової поверхні залежить від умов. Навіть коли плівці з’являються неглибокі подряпини, їх легко видалити. Для цього подряпане місце полірують або піддають термічній обробці.

Клас автоВартість
А.В класвід 600 $
С.Е класвід 600 $
Позашляховиквід 600 $
S класвід 600 $

Як виконується бронювання кузова плівкою

Майстри First Place Center з точністю дотримуються типової технології, щоб результат був дійсно якісним. Роботи починаються з попереднього етапу. Автомобіль очищають від забруднень та ретельно висушують. Якщо корпус має пошкодження, їх усувають.
Після закінчення підготовки машини проводиться розкрій плівкового матеріалу. Далі оброблювану поверхню покривають розчином на основі мила і спирту, відокремлюють плівку від підкладки і «укладають». Краї обов’язково підвертаються під кузовні елементи. Наприкінці майстра за допомогою ракеля усувають повітря з-під покриття. Після поклейки автомобіль висушують протягом доби.
Співпраця з компанією First Place Center – це професійне поклейка бронеплівки у Харкові з гарантією довгострокового ефекту!

Проводити самостійну підготовку не потрібно. Підготовчими роботами займаються майстри детейлінг центру. Транспортний засіб обов'язково очищають від забруднень та висушують. Якщо на кузові є пошкодження – потертості, подряпини чи тріщини – проводиться додаткове полірування. Перед нанесенням плівкового матеріалу кузов знежирюється.

Бронеплівка – це додаткове захисне покриття, основою якого служить високоміцний та одночасний еластичний поліуретан. Броньована плівка завжди багатошарова. Матеріал має високу в'язкість, що дозволяє йому приймати силу механічних ударів на себе. До складу плівкового матеріалу входить молекулярний клей, завдяки якому покриття утворює єдину міцну конструкцію.

Захисну броньовану плівку часто не потрібно оновлювати. За дотримання правильної технології нанесення матеріал здатний прослужити 5-8 років. Щоб цілісність захисного покриття зберігалася якнайдовше, дотримуйтесь рекомендацій, отриманих від майстра після обклеювання транспортного засобу. Плівку можна піддавати термічній обробці та полірувати. Тому, якщо на поверхні матеріалу з'являться невеликі подряпини, їх легко видалити.