Полировка автомобилей

Полірування авто у Харкові

Поліровка автомобілів – процедура, яку проводять для відновлення блискучого покриття кузова. На заводі машину покривають лаком завтовшки 60-150 мікронів. Процедура видаляє пошкоджений лак механічним способом. Фахівці застосовують перевірені матеріали, сучасний інструмент та пристрої, які дбайливо зчищають склад (не більше 3% товщини лаку). Завдяки якісно виконаному поліруванню, кузов набуває ідеального вигляду. На машині ви не побачите подряпин та сколів.

Чому важливо відразу звертатися до детейлінг майстрів? Професіонал здатний відновлювати покриття без псування верхнього шару до 10 разів. Самостійно зняти лакофарбовий засіб вийде на третину за один раз. Після таких експериментів не обійтись без повноцінного фарбування.

Детейлінг полірування кузова у Харкові

Водії-початківці дивуються, чому поверхня кузова стає тьмяною і непоказною. Всьому виною навантаження, які припадають на корпус. Йдеться про хімічні засоби та щітки, що застосовуються на мийці. Деякі автолюбителі старанно начищають машину до блиску поліролями. До псування транспорту призводять гравій та пісок, гілки, що зустрічаються на дорозі. Несприятливо впливає і дорожній бітум. Ось чому у Харкові популярні послуги полірування.

Ціна полірування автомобіля

Послуга Тип Авто Ціна Матеріали
Глибока детейлінг хімчистка з розбиранням схилу Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Седан хетчбек від 2500
Паркетник від 2700
Джип від 3000
Полірування Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Седан хетчбек від 2500
Паркетник від 2700
Джип від 3000
Полірування фар 400-1000 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Очищення Кузова від бітуму
Седан хетчбек від 600 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Паркетник від 800
Джип від 1000
Полірування глянсового пластику салону Ціна уточнюється індивідуально Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Твердий віск від 400 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s

У нашому дитячому центрі процедуру проводять за спеціальною технологією:

 1. Майстер механічно очищає авто від бруду. Змити вдається навіть налипання, що в’їлися. Після цього вимірюється товщина лакового покриття.
 2. Фахівець підбирає ефективну техніку відновлення блиску та відповідні матеріали.
 3. На деталях, виконаних із пластмаси та гуми, фіксують захист у вигляді стрічок.
 4. Детейлер видаляє подряпини полірувальним кругом і, якщо потрібно, застосовує абразивну пасту.
 5. Зачищає нерівності, що залишилися, пастою і навколо з дрібним абразивом. На цьому етапі важливо досягти дзеркального блиску покриття.
 6. Фінішне полірування авто в Харкові First Place Center проводиться за допомогою м’якого кола і пасти.

Матеріали для полірування

First Place Center допоможе якісно відполірувати авто, ціна послуги залежить від необхідних матеріалів та інструментів. Чим більше обладнання потрібно задіяти, тим вищі фінансові витрати. Наші майстри використовують полірувальні інструменти відомих брендів Макіта та Rupes. З робочого інвентарю ефективними є круги-пади, виготовлені із вовни та поролону різних розмірів. Витратні матеріали, які застосовують фахівці First Place Center – пасти для полірування з абразивними фракціями.

Полірувати корпус транспорту наші співробітники віддають перевагу продуктам від виробників Maguires, Auto Magic, 3М, Menzerna, Koch.

Коли потрібне полірування

Полинути машину потрібно, коли її поверхня з блискучої перетворилася на матову. Уповільнити процес допомагає регулярне відновлення кузова з перших днів експлуатації транспорту. У мінімальний комплект з догляду входять такі операції:

 • полірування з нанесенням лаку;
 • розподіл захисного складу.

Полірування може бути неглибоким, спрямованим на оновлення покриття та усунення дрібних дефектів, і глибоким, що допомагає позбутися великої кількості сколів, тріщин та подряпин. Авто, з пробігом і без, після полірування сяє чистотою і виглядає чудово.

Не варто звертатися за допомогою до некваліфікованих працівників через низьку вартість послуги. Дилетанти зіпсують кузов, і власникові автомобіля все одно доведеться звернутися до професіоналів.

Майстри First Place Center забезпечують блиск кузова на 3-6 місяців. Але це не межа. Ефект продовжується, якщо нанести кілька шарів захисного засобу. Склад закріпить лак і зробить колір машини природним.

Переваги процедури

Професійне полірування автомобілів допомагає:

 • повернути їм привабливий вигляд;
 • захистити від корозії;
 • зберегти насиченість кольору кузова;
 • усунути дрібні дефекти лакофарбового покриття, а також подряпини та вм’ятини;
 • попередити вплив факторів навколишнього середовища на лакофарбове покриття.

Як відновити блиск: рекомендації

Новий автомобіль через 1 рік фахівці First Place Center теж рекомендують відполірувати. Не обійтися без абразивної та захисної обробки. Якщо машина з пробігом, краще записатись на відновлення складами з великим абразивом.

Транспорт, пофарбований у світлий відтінок, працівники покривають двома шарами захисного засобу. Металік потребує чотирьох шарів. Для насиченості інших кольорів знадобиться до десяти шарів.

Транспорт із пробігом полірують кожні 2-3 роки. Але якщо машина експлуатується постійно, на послугу записуються щороку.

Автодетейлінг центр First Place Center полірує автомобілі з гарантією якості.

Від чого залежить ціна полірування автомобіля

Полірування відбувається у кілька етапів. Перший – миття з використанням абразивних або захисних полірувальних засобів. Вона потрібна, щоб видалити з поверхні кузова пил та інші дрібні елементи, які можуть дряпати лакофарбове покриття. Вартість миття залежить від рівня забруднення деталей авто.

Після миття ми переходимо до підготовки та безпосередньо полірування. Майстри First Place Center виконують захисну або абразивну обробку кузова. Абразивне полірування складніше, тому її вартість вища.

На ціну також впливає засіб. У нашому арсеналі професійні полірувальні пасти з такими варіантами основи:

Ми вибираємо пасти брендів із безпечним та дієвим складом. Тип поліруючого засобу впливає на колір кузова та тривалість збереження захисною плівкою первинних властивостей.

Недороге рішення – це засоби на восковій основі, але віск не здатний довго підтримувати результат. Найбільш довговічними вважаються пасти із синтетичними речовинами у складі. При їх використанні вартість полірування авто зростає.

Додаткові фактори формування ціни

Команда First Place Center пропонує комплексні послуги. Наші майстри проведуть відновлення, фарбування та полірування автомобільного кузова. Залежно від типу полірування – абразивне або відновлююче – фахівці звертаються до додаткових інструментів та дій, що підвищують вартість послуг.

При абразивному поліруванні – це:

На вартість полірування, що відновлює, впливає марка автомобіля. Для автомобільного преміум-класу використовують високоміцне лакофарбове покриття, через що складніше підібрати відповідну поліроль. Полірування бюджетних машин коштує дешевше через знижену щільність ЛКП.

Залежить від типу полірування. При глибокому поліруванні не менше ¼ шару лакофарбового покриття. Тому глибоке полірування проводять не частіше 1 разу на три роки. При хорошому стані машини – раз на 5 років. Легке полірування, що відновлює, можна повторювати 1-2 рази за 2 роки. Вона просто надасть авто блиск і допоможе виглядати, як після покупки.

Єдиного прайсу немає. Ціна формується під впливом двох факторів. Перший – тип полірування. Другий – розміри транспортного засобу та полірованої поверхні.

Якщо ви довіряєте роботу професійним майстрам, полірування кузова повністю безпечна процедура. Нашкодити лакофарбовому покриттю може лише дуже часто полірування, а також спроби відполірувати поверхню самостійно без необхідних навичок та обладнання.

При грамотному проведенні процедури повторне полірування знадобиться щонайменше за рік. Повторювати процедуру щорічно доведеться за умови, що ви користуєтеся авто щодня і проводите за кермом не одну годину. В середньому ефекту від якісного полірування вистачає на 2 роки.