Восстанавливающая полировка автомобиля

Поліровка кузова, що відновлює

У міру експлуатації кузов автомобіля сильно зношується. Регулярна їзда трасою сприяє прискореному стирання лакофарбового покриття. Поліровка кузова, що відновлює, вирішує цю проблему, а також допомагає в усуненні подряпин. Процедура покращує зовнішній вигляд машини, продовжує термін експлуатації та надає поверхні блиску.

До переваг реконструкції кузова відносять:

 • естетичний ефект – машина більше не виглядає тьмяною, відрізняється насиченим кольором, торкатися її приємно;
 • захисна властивість – запобігає виникненню дефектів, автомобіль набуває стійкості до ультрафіолетових променів та корозії;
 • ціна відновлювального полірування кузова менша, ніж заміна деталей.

Не чекайте на момент, коли транспорт неможливо буде відновити. Заощадити можна, якщо записатися на реконструкцію вчасно.

Поліровка кузова, що відновлює.

Детейлінг центр First Place Center допоможе швидко відновити кузов автомобіля – усунути потертості, подряпини, окиснення та вкраплення. Під час процедури видаляється верхній шар лакофарбового покриття завтовшки кілька мікронів. Проводиться вона у чотири етапи:

 1. Очищає поверхню від забруднень.
 2. Чорнова полірування пастами з абразивами.
 3. Миття кузова для видалення залишків абразивних засобів.
 4. Чистове полірування за допомогою спеціальних паст.

Майстри First Place Center пропонують кілька варіантів полірування автомобіля. Вибір залежить від року випуску машини, її кольору, пробігу та твердості лаку. Щоб відновити лакофарбове покриття і повернути кузову глянсовий блиск, ми використовуємо полірування, що очищає. Це варіант для авто, яке експлуатувалося протягом року та трохи втратило яскравість. Процедура допоможе зняти наліт з корпусу та видалити невеликі подряпини, сколи та шорсткість.


Ціни на відновне полірування кузова

Послуга Тип Авто Ціна Матеріали
Глибока детейлінг хімчистка з розбиранням схилу Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Седан хетчбек від 2500
Паркетник від 2700
Джип від 3000
Полірування Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Седан хетчбек від 2500
Паркетник від 2700
Джип від 3000
Полірування фар 400-1000 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Очищення Кузова від бітуму
Седан хетчбек від 600 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Паркетник від 800
Джип від 1000
Полірування глянсового пластику салону Ціна уточнюється індивідуально Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Твердий віск від 400 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s

Глибоке відновлювальне полірування автомобіля усуне помітні потерторті та сколи, поверне лакофарбовому покриттю блискучий вигляд та гладкість. Вона передбачає зняття тонкого шару лаку та обробку поверхні полірувальними складами. Такий вид підходить для транспорту, який використовується понад 5 років.

Універсальне рішення – м’яка обробка. Її проводять для автомобілів із середнім рівнем зношеності покриття, а також перед підготовкою їх до продажу.

Перед процедурою співробітник First Place Center вимірює товщину лакофарбового покриття. Адже фахівцеві важливо зняти трохи більше 5 мікрон. У роботі використовують товщинометр та шліфмашинку. Навички та багаторічна практика дозволяють працівникам шліфувати транспорт швидко, з гарантією високого результату. Замовити можна повне та часткове полірування.

Роботи потрібні, коли корпус покритий невеликими, але численними тріщинами та подряпинами. Якщо пошкодження не досягають ґрунтового шару, то послуга виконується без додаткової підготовки – зафарбовування подряпин. В іншому випадку необхідне спочатку зафарбування максимально точно підібраною за кольором фарбою.

Ціна полірування машини від подряпин складається з таких факторів:

 • використовувані полірувальні склади;
 • кількість роботи;
 • професіоналізм спеціаліста;
 • складність роботи та багато іншого.

У нашому автосервісі відновне полірування машини виконають недорого та професійно.

Найважливішим ефектом полірування є створення додаткового захисту кузова машини від виникнення корозії.

Велике значення має якість матеріалів, а також неухильне дотримання всіх технологічних вимог. У нашому автотехцентрі працюють майстри з великим досвідом, які застосовують у роботі лише сучасні полірувальні склади та спеціальне обладнання.