Демонтаж пленки с авто

Зняти плівку з автомобіля

Обклеювання автоплівки замовляють, якщо набриднув дизайн машини, або коли транспорт використовується як рекламний майданчик. Плівкою для тюнінгу покривається вся поверхня кузова або його частини. Однак у кожного матеріалу, незалежно від якості, є певний термін експлуатації. Швидкий та недорогий демонтаж плівки з авто пропонують майстри First Place Center.

Зняття тонування не потребує великих витрат. Звичайно, можна спробувати самостійно відклеїти матеріал. Але без певної вправності якісно це зробити не вдасться. До фахівців автовласники, які люблять перевірити власні сили, все одно звертаються, але пізніше з такими проблемами:

  • зняття плівки з автомобіля призвело до розшаровування матеріалу;
  • покриття розірвалося на дрібні шматочки;
  • фарба на авто подряпалася через недотримання технології зняття захисної поверхні;
  • тріснуло скло або з’явилися невеликі пошкодження інших деталей.

У результаті самостійний процес демонтажу стає кропітким і приносить багато незручностей. Досвідчені майстри допоможуть зняти плівку з машини максимально дбайливо, без ушкоджень.

Зняти плівку з автомобіля у Харкові

Видалення плівки з автомобіля в центрі First Place Center проводиться з урахуванням певних умов та особливостей процедури. Для початку оглядаємо машину та вибираємо спосіб зняття плівкового шару.

  1. Демонтуємо матеріал у сухому, добре нагрітому боксі. Завдяки оптимальній температурі покриття знімається швидко. На кузові не залишається клейового складу. Якщо виникають труднощі у зніманні матеріалу, поверхню додатково обробляємо монтажним феном. Це допомагає видалити покриття, не руйнуючи структуру фарби.
  2. Для роботи використовуємо професійні засоби. З автохімією важливо поводитися акуратно. Ми знаємо, як демонтувати наклейки, не пошкодивши лакофарбове покриття. Клей видаляємо за допомогою рідких розчинників.
  3. Демонтаж плівки з автомобіля проводимо, суворо дотримуючись покрокової технології. Майстер рухається від краю кузовного елемента, поступово зміщуючи до центру. Після зняття знежирюємо поверхню.

Леза використовуваних інструментів добре заточені. Плівку легко підчепити та видалити одним шматком. Якщо транспорт доставлений після невдалого демонтажу захисного або тонувального матеріалу, майстер використовує засіб для чищення скляних поверхонь з аміаком.

Запишіться на знімання плівки за вказаними телефонами. Команда First Place Center використовує лише професійне обладнання, інструменти та хімічні засоби, які не шкодять поверхні авто.

Ми допоможемо швидко та якісно зняти плівку з машини, ціна послуги залежить від виду демонтажу. Після видалення покриття ми можемо відразу обклеїти транспорт новою захисною плівкою.

Тривалість робіт залежить від типу плівкового матеріалу, а також покритої площі. Демонтаж може тривати від 10 хвилин до доби. Зняття відбувається у добре прогрітому боксі. Досягнення оптимальної температури сприяє швидшому демонтажу плівкового покриття. У процесі зняття використовуються лише добре заточені інструменти, що також прискорює роботу майстрів.

Час зняття плівки розраховується індивідуально. На тривалість робіт впливає тип покриття, і навіть площа. Демонтаж захисного покриття з усього кузова може тривати до доби. Якщо плівку потрібно зняти з конкретної частини - тільки зі скла або фар - час, що витрачається, істотно скорочується. Іноді майстрам вдається вкластися навіть за 10 хвилин.

Ціна професійного зняття плівки з машини індивідуальна. Вона залежить від автомобіля, типу плівки, кількості використаного клею. Чим сильніше тримається матеріал, тим зняття дорожче.

Є всього 2 способи видалення вінілової плівки: за допомогою хімічного або теплового впливу.

У першому випадку активні хімічні сполуки, безпечні для людини та лакофарбового покриття, розчиняють клей, потім плівка знімається. Єдиний мінус цього способу – такі засоби підходять не для будь-якої наклейки та їх вибір на ринку обмежений.

Щоб зняти плівку за допомогою теплової дії, використовується спеціальний фен. Він розм'якшує клей, який потім знімається хімічними речовинами, а також безпечними для ЛКП.