Абразивная полировка автомобиля

Абразивне полірування автомобіля

Абразивне полірування автомобіля – процедура, яка дозволяє відновити кузов, усунути подряпини та невеликі пошкодження. Завдяки шліфуванню вдається уникнути повної заміни корпусу. Процедура підходить для передпродажної підготовки машин, а також їх відновлення після аварій.

Суть методу у фізичному усуненні шару лакофарбової поверхні, що окислився, і дефектів. Паста з абразивними частинками та наждачний папір перетворюють лаковий склад та фарбу на порошок. Залишки майстер змиває водою. Шліфування проводять з видаленням мінімального шару лакофарбового покриття. Перед процедурою майстер визначає, які кошти будуть потрібні – зі щадною дією або грубі абразиви.

Щоб абразивне полірування авто принесло очікуваний результат, важливо враховувати основні фактори:

  • очищення транспорту;
  • створення та підтримка оптимальних умов, наприклад, сушіння у спеціально обладнаних боксах;
  • напрямок рухів при поліруванні;
  • сила натиску на шліфувальну машину.

Абразивне полірування автомобіля: етапи та особливості

Шліфування виконується поетапно:

  1. Дефектування. По поверхні корпусу майстер проходить мокрою губкою. На цьому етапі визначають глибину тріщини та матеріали для усунення подряпин.
  2. Знежирення поверхні.
  3. Шліфування з використанням великих, а потім дрібних абразивів.
  4. Нанесення поліруючої пасти.
  5. Зачищає покриття м’яким поролоном для надання блиску.

У детейлінг-центрі First Place Center використовують сучасні матеріали та інструменти. Крім абразивів, застосовуються шліфмашинка та брусок із міцної гуми, поролон та полірувальна паста, захисний засіб. Абразив розподіляють на потрібній ділянці з використанням насадки для шліфувальної машини. Устаткування не включають – нанесення проводять вручну. Завдання майстра – розтерти засіб без застосування великих зусиль, доки покриття не стане рівномірним.

Також у процесі надійно захищають стекла від попадання абразивної пасти. Для цього поверхні накривають плівкою та скотчем для ремонтних робіт.

Ціна абразивного полірування автомобіля

Послуга Тип Авто Ціна Матеріали
Глибока детейлінг хімчистка з розбиранням схилу Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Седан хетчбек від 2500
Паркетник від 2700
Джип від 3000
Полірування Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Седан хетчбек від 2500
Паркетник від 2700
Джип від 3000
Полірування фар 400-1000 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Очищення Кузова від бітуму
Седан хетчбек від 600 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Паркетник від 800
Джип від 1000
Полірування глянсового пластику салону Ціна уточнюється індивідуально Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Твердий віск від 400 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s

Ціна абразивного полірування кузова залежить від площі поверхні транспорту, ступеня пошкоджень та застосовуваної пасти. Її вибирають з урахуванням товщини лакофарбового покриття, стану машини та технології роботи. Для усунення кругових розлучень і тьмяності використовується дрібнозерниста паста. Середньозерниста – підходить для вирівнювання шарів фарби, а крупнозерниста – для боротьби зі сколами, тріщинами та іншими вадами корпусу. Для точкових робіт застосовуються абразивні поліролі у вигляді рідин та аерозолів.

Записатися на полірування машини у First Place Center у Харкові можна за телефоном.

Залежно від стану автомобіля, абразивне полірування займає від кількох годин до доби. Товщина лакофарбового покриття в сучасних автомобілях настільки тонка, що за будь-якого необережного поводження його можна безповоротно пошкодити. Безпечному та якісному поліруванню авто навчаються довгі роки. Такі навички – ціле мистецтво.
Майстер
повинен інтуїтивно відчувати, яку швидкість обертання інструменту вибрати, з якою силою прикладати його до окремих ділянок кузова, яку пасту для якого ЛК покриття взяти. Тому абразивне полірування не може коштувати дешево. Сервіси, що пропонують дуже низькі ціни, мають насторожити вас. Довіряйте роботу лише висококваліфікованим спеціалістам.

Абразивне полірування - це дії, спрямовані на відновлення первинного зовнішнього вигляду автомобіля: усунення дрібних подряпин та потертостей кузова, повернення його соковитого кольору та блиску. Подряпини та інші дрібні дефекти з'являються внаслідок попадання на лакофарбове покриття каміння, піску під час руху. Також до цього можуть призвести брудні ганчірки, які іноді використовують на автомийках. Через надмірне сонце, хімічних реагентів, які взимку застосовують на дорогах, лак також вигоряє та тьмяніє. Абразивне полірування впорається з результатом усіх цих негативних впливів та поверне автомобілю ідеальний зовнішній вигляд.

Абразивне полірування потрібне, коли верхнє покриття кузова значно пошкоджене, але подряпини та потертості не досягли ґрунтового шару. Якщо пошкодження досягли ґрунтовки або металу, спочатку виконують шліфування або підфарбування.

Абразивне полірування кузова знадобиться, коли на поверхні кузова утворилися дрібні дефекти, з'явилися матові, потерті або бляклі плями, які не відмиваються, зернистість, лакофарбове покриття втратило блиск і яскравість кольору. Процедура проводиться вручну або із застосуванням спеціального шліфувального обладнання. Після неї ваш автомобіль виглядатиме так, начебто тільки зійшов з конвеєра.