Бронирование фар

Нанесення захисної плівки на задні фари

Обклеювання задніх ліхтарів плівкою в більшості випадків цікавить автовласників з погляду стайлінгу. Водії не замислюються, що послуга ще підвищує міцність фар, захищаючи їх від сколів та інших ушкоджень. Для обклеювання використовується міцна та еластична поліуретанова плівка. Тонуючі матеріали відрізняються за колірною гамою. Вартість робіт залежить від кількості оптики, що обклеюється, і їх розміру, характеристик і виробника матеріалу.

Обклеювання задніх ліхтарів плівкою у Харкові

First Place Center – це професійний детейлінг центр у Харкові. Ми працюємо з якісними захисними матеріалами американського та європейського виробництва. Послугу реалізують досвідчені майстри, тому тонування задніх фар займає 1-3 години. Тривалість робіт залежить від їх обсягу та складності.
Ми готові виконати тонування з будь-яким рівнем змін. При цьому матеріали підбираються так, щоб світлопроникність оптики залишалася високою. В наявності великий асортимент відтінків плівки. Команда First Place Center надає гарантію на виконані роботи.

Переваги обклеювання оптики

Покрити фари поліуретановою плівкою варто з наступних причин:

  • Матеріал забезпечує бронювання тендітного елемента. Для обклеювання використається плівка товщиною від 200 мкм. Вона захищає оптику від піску, пилу, хімічних реагентів та гравію. Таким чином знижується ризик появи дрібних подряпин та сколів.
  • Тонування задніх ліхтарів не впливає на їхню роботу. Світло від фар залишається таким же яскравим, незалежно від товщини та тону плівки, що використовується.
  • Матеріал не тьмяніє з часом. Заміна потрібна лише через те, що згодом покриття починає злазити.
  • Для обклеювання фари та стоп-сигнали навіть не потрібно демонтувати. Після зняття плівки на оптиці не залишається слідів, тому за бажання повторне обклеювання можна не проводити.

Які матеріали використовують у First Place Center

Ціна тонування задніх фар залежить від вибраного матеріалу. Майстри детейлінг центру використовують тільки спеціалізоване автомобільне покриття. Від звичайної клейкої плівки воно відрізняється за складом. Поліуретанова основа робить покриття міцним на розрив і прокол завдяки поєднанню високої щільності з еластичністю. Матеріали пропускають світло фар на 90%, при цьому вони забезпечують рівномірну проникність.

Етапи виконання робіт

Послуга реалізується у три етапи:

  • Підготовчий, під час якого з ліхтарів видаляють бруд, після чого їх знежирюють та висушують.
  • Тонування. Перед обклеюванням фари змочують адгезійним розчином.
  • Обрізка та підгортання плівки. Наприкінці її підганяють під форму та розмір оптики.
  • Якщо під плівкою утворюються міхури, їх видаляють за допомогою шпателя.
  • Записатися в детейлінг центр First Place Center для тонування фар/оптики можна по телефону.