Полировка стекол

Полірування автоскла

Навіть при акуратній експлуатації машини рано чи пізно може знадобитися шліфування автоскла. Згодом на поверхні з’являються маленькі тріщини і подряпини. Скло забруднюється пилом і піщинками, що призводить до їх помутніння. Особливо це стосується лобового скла, яке зношується швидше за інших. До того ж, через двірники на ньому виникають потертості.

Полірування стекол автомобіля у Харкові

Якісне полірування скла автомобіля можливе в компанії First Place Center. Щоб видалити подряпину та не пошкодити деталь ще більше, майстер діє акуратно та використовує сучасні засоби. У хід йдуть пасти та насадки з абразивними частинками. Записатися на шліфування в дитячому центрі в зручний час можна по телефону.

Для чого потрібно полірувати автоскло

Полірування скла автомобіля передбачає видалення шару завтовшки до 20 мкм. Після відновлення воно зберігає міцність і добре пропускає світло. Використання професійних засобів для чищення та обладнання для полірування повертає виробу новий вигляд. Водію більше не потрібно напружувати зір, щоб розглянути дорогу перед собою.


Відновлення покриття методом шліфування ефективно прибирає такі нерівності та дефекти:

  • подряпини глибиною до 200 мкм, які утворюються через рух двірників та вплив піску, камінчиків;
  • пошкодження глибиною 300 мкм – виникають, якщо використовуються старі склоочисники;
  • дефекти, які заважають автоаматору чітко розглянути дорогу, завглибшки більше 300 мкм.

Технологія полірування

Процедура складається з кількох етапів:

  • Підготовка – очищення, усунення нальоту та знежирення автомобільного скла.
  • Шліфування. На цьому етапі усувають дрібні та середні за величиною дефекти. Ми застосовуємо абразивні матеріали від надійних брендів або наждачні круги, залежно від складності ушкодження.
  • Миття скляної поверхні.


Процес займає від кількох годин до одного дня в залежності від стану скла та їх кількості. Після процедури збільшується прозорість автоскла, ефект лінзи відсутній.


Вчасно звернувшись у сервіс First Place Center за тюнінгом скла, автолюбитель відновлює його характеристики та «заводський» блиск із найменшими витратами. Купівля нового компонента коштує дорого. Результат ремонту – ідеальна, повна прозорість.

Полірування автоскла дозволяє виправити дефекти різної складності:

  • Невеликі ушкодження – подряпини завглибшки 50-200 мкм. Вони майже непомітні неозброєним оком. Іноді їх можна побачити, коли на лобове скло падають сонячні промені. Так звані голограми виникають через механічну дію двірників або навколишнього середовища. Для видалення таких пошкоджень використовують полірування дрібнозернистими пастами із вмістом оксиду цинку.
  • Середні дефекти – завглибшки 200-300 мкм. Ці пошкодження можуть мати вигляд потертостей. Для їх усунення полірування проводять у кілька етапів із застосуванням дрібно- та середньоабразивних матеріалів.
  • Глибокі ушкодження – їхня глибина становить понад 300 мкм. Такі дефекти добре помітні. Для видалення необхідні крупнозернисті пасти та великоабразивні шліфувальні круги. З їх допомогою вдається видаляти серйозні подряпини та повертати склу автомобіля максимальну прозорість.

Завдяки виготовленню за технологією триплекс лобове скло автомобіля відрізняється привабливим виглядом, довговічністю та надійністю. Під час експлуатації на автоскла впливають зовнішні фактори – пил, бруд, пісок, гілки, комахи та інше. Через це з часом скло мутніє і втрачає властивості прозорості, а на його поверхні утворюються невеликі подряпини та пошкодження. Для усунення цих проблем використовується полірування. Застосування нових технологій та матеріалів обробки дозволяє відновити колишній вигляд скла та забезпечити безпеку водія на дорозі.

Щоб якісно відполірувати автоскла, необхідний досвід у подібних роботах та спеціальні інструменти. Варто звертатися до професійних майстрів, які гарантують високу якість полірування. Для виконання робіт наші фахівці застосовують спеціальні полірувальні засоби, шліфувальні машини з особливими насадками, а також пульверизатори з водою для змочування поверхонь. Як полірувальний склад використовуються пасти чи сухі суміші. Перед його нанесенням виконується підготовка: поверхні вимиваються та знежирюються. Після цього майстри наносять на скло пасту і починають полірування.

Після полірування скла стають гладкими, видаляються навіть найдрібніші дефекти. Це забезпечує водію чудову видимість дороги під час їзди. Завдяки цьому автомобіль можна готувати до можливого продажу без зниження його ціни. Полірування – найпростіший спосіб усунення нормальних слідів зносу.

Лобове скло виглядатиме, як нове. За допомогою полірування усуваються навіть забруднення, які непомітні неозброєному оку. Водій побачить різницю, лише подивившись на відполіровану поверхню.

Команда First Place на зв'язку за телефоном та на сайті. Ми пропонуємо доступні ціни на полірування автоскла та гарантуємо високу якість робіт.