Прозрачная пленка

Обклеювання машини прозорою плівкою

Тюнінг автомобілів передбачає не лише роботу з дизайном. Одна з його складових – захист корпусу машини від невеликих ушкоджень, яким піддається кузов практично кожен день. Для цього використовується спеціальна антигравійна або броньована плівка з кількох шарів. Обклеювання авто прозорою плівкою також дозволяє провести стайлінг, тому що під нею заводський лак набуває більш глибокого кольору.

Ціни обклеювання авто прозорою плівкою (Повне обклеювання авто)

Клас автоВартість
А класвід 800 $
B класвід 800 $
C класвід 1000 $
E класвід 1000 $
Позашляховиквід 1000 $
S класвід 1000 $

Оклейка машина прозорою плівкою у Харкові

Команда First Place Center – це професійний дітьйлінг центр. Послуги з обклеювання транспортних засобів захисним покриттям здійснюються за допомогою спеціальних матеріалів. Ми вибираємо міцну багатошарову плівку замість тонкої рекламної, якої часто покривають кузов авто, щоб здешевити роботу. Майстри First Place Center використовують матеріал зі спеціально опрацьованим клейовим складом, що забезпечує високу адгезію з глянсовими, матовими та навіть шорсткими поверхнями. Роботи займають до 5 днів залежно від площі, яка потребує покриття. Перед нанесенням плівки майстри обов’язково очищають кузов. Після завершення робіт машини з великим пробігом знову виглядають як нові та при цьому отримують надійний захист.

Обклеювання однієї деталі автомобіля

Клас автоВартість
Капотвід 2200 грн.
Дахвід 2200 грн.
Багажниквід 1500 грн.
Дзеркала (2шт.)від 600 грн.
Фари (2 шт.)від 1000 грн.

Навіщо використовувати прозоре покриття

Обклеювання машини прозорою плівкою необхідне, щоб обмежити щоденний вплив зовнішніх факторів. Матеріал захищає корпус від:

  • що летить з-під коліс піску, щебеню та іншого сміття;
  • вигоряння лакофарбового покриття під впливом ультрафіолетових променів;
  • подряпин та інших дрібних пошкоджень у результаті контакту з навколишніми предметами.

Ви можете замовити повне або часткове обклеювання. Наприклад, захистити від пошкоджень тільки бампер та багажник, залишивши дах незайманим.

Основний захист (обклеювання передньої частини авто)

Клас автоВартість
А.В класвід 600 $
С.Е класвід 600 $
Позашляховиквід 600 $
S класвід 600 $

Наскільки ефективні роботи

Середня товщина лакофарбового покриття – 20 мкм, а плівки – від 100 до 250 мкм. Додаткове прозоре покриття вважається надійним способом захистити поверхню автомобіля від пошкоджень. Лита вінілова або високоміцна поліуретанова плівка служить щонайменше 5 років. Деякі матеріали відштовхують бруд від корпусу транспортного засобу. Як результат, машина стає більш привабливою зовні та захищеною, а її власник отримує можливість рідше відвідувати автомийку.

Ціна обклеювання кузова автомобіля плівкою залежить від обраного матеріалу, а також класу автомобіля. Так, щоб повністю покрити кузов типу седан знадобиться менше часу та матеріалу, ніж під час роботи з кросовером. Підсумкову вартість послуги назве менеджера «First Place Center», після того як ви підберете товщину плівки та обмовите місце обклеювання.

Серед переваг покриття автомобіля прозорою плівкою:

  • захист металевих елементів від корозії;
  • мінімізація впливу зовнішніх факторів на лакофарбове покриття та збереження його презентабельності;
  • тривале збереження зовнішньої привабливості автомобіля;
  • захист деяких елементів кузова під час несерйозних ДТП;
  • відсутність необхідності проводити полірування кузова.

Обклеювання автомобіля прозорою плівкою – спосіб захистити кузов від дефектів, що з'являються в процесі експлуатації. Плівкою обклеюють весь кузов або лише найбільш вразливі деталі. Обклеювання запобігає найпоширенішим проблемам - поява подряпин і сколів, плям, що важко виводяться, а також виключає вицвітання і помутніння фарби.

Кількість захисних плівок над ринком постійно зростає. Ми вибираємо лише перевірені бренди, які давно тримають лідерські позиції у ніші.