Растонировка

Розтонування скла автомобіля

Розтонування скла автомобіля проходить легко і швидко, якщо роботою займаються досвідчені майстри. Якісне тонуючий покриття не залишає слідів, тому на видалення старого зазвичай йде 3-5 годин. Процедура також включає зачищення скла. В результаті автомобіль виглядає так, ніби його щойно забрали із салону.

Зняття тонування у Харкові

Детейлінг центр First Place Center надає комплексні послуги з догляду за автомобілями у Харкові. Майстри працюють за найкращою ціною та беруться за замовлення будь-якої складності. Ми проводимо видалення тонувального покриття, нанесеного в нашому дітьєлінг центрі та інших майстерень.


Ціна розтонування машини залежить від складності та кількості роботи. Плівка, що затемняє, може зніматися з усіх стекол або тільки з окремих елементів. Роботи проводяться при строгому дотриманні технології видалення покриття. Майстри не залишають за собою слідів. Підсумкова вартість послуг відповідає заявленій. Майстри також стежать за часом, який витрачається на процедуру, щоб вкластися в зазначений термін.

Навіщо видаляти тонування

Необхідність замовити послугу виникає з таких причин:

 • Затемнення проводилося без дотримання норм тонування транспортних засобів. Зазвичай, проблема стосується тих, хто проводить процедуру самостійно або у некомпетентних майстрів. Внаслідок цього автовласник порушує ПДР і може бути оштрафований.
 • Старе плівкове покриття зносилося – на поверхні з’явилися подряпини або під плівкою утворилися бульбашки з повітрям.
 • Зняття тонування проводиться, якщо автовласник вирішив змінити колір скла або рівень світлопроникності.


Незалежно від причини, необхідно дотриматися технології розтонування. Тому безпечніше звернутися до детейлінг центру, ніж намагатися зняти залишки старого покриття самостійно.

Особливості процедури видалення затемнюючого покриття

Професійні послуги проводяться з дотриманням таких дій:

 • За допомогою будівельного фена майстер прогріває наклеєний матеріал. При нагріванні дотримується температура в діапазоні 35-40 ° C, інакше плівкове покриття розплавиться і ускладнюється зняття.
 • Плівку акуратно знімають. Щоб прибрати тонування скла автомобіля, використовують спеціальний інструмент, що підтягує матеріал, але не дряпає деталі. Через попереднє нагрівання клей залишається на старій плівці. На стеклах можуть бути лише невеликі частинки клею, які швидко прибирають мильно-спиртовим складом.
 • Сушіння природним способом та контрольний огляд поверхні.


Найскладніше працювати із заднім склом, так як у задній частині автомобіля знаходиться велика кількість нагрівальних елементів. Після виконання робіт майстри уважно перевіряють їхню якість. В результаті замовники одержують машину з прозорим, блискучим склом без подряпин або інших пошкоджень.

Як формується вартість послуг

Ціна робіт насамперед залежить від їхньої кількості. Якщо потрібно розтонувати авто повністю, фахівці витрачають до 5 годин. Відповідно, підвищується ціна. На зняття покриття з окремих елементів, наприклад з одного бічного скла, йде до 30 хвилин. На вартість впливає надання додаткових послуг – очищення скла від забруднень тощо.


Детейлінг центр First Place Center також пропонує тонування. Тому якщо ви знімаєте старе покриття, щоб змінити колір скла, наші майстри легко проведуть заміну плівки.

Спочатку плівку нагрівають за допомогою будівельного фена. Температура повітря не повинна перевищувати 40 ° С - інакше плівка почне плавитися і покриття буде складно видаляти.

Коли прогрівається невелика ділянка плівки, майстри приступають до її зняття. При дотриманні технології клей залишається на плівці, що знімається, залишаючи скла чистими. Залишки клеючого складу видаляють спеціальними засобами.

Особлива увага приділяється задньому склу, оскільки на ньому розташовані нагрівальні елементи. Якщо порушувати правила технології, вікна можна зашкодити.

За дотримання технологій розтонування авто проходить без труднощів. В іншому випадку – на шибках можуть залишатися клей або подряпини, а нагрівальні елементи пошкоджуватися. Це часто призводить до необхідності заміни скла. Тому варто довіряти роботи зі зняття тонування лише фахівцям. Детальніше про розтонування транспортних засобів можна дізнатися на нашому сайті або у менеджерів, зателефонувавши їм по телефону.

При розтонуванні скла важливо дотримуватися певної температури. Якщо вона буде вищою, плівка розплавиться і прилипне до вікон. Також можливі і пошкодження самого скла. З особливою обережністю необхідно знімати тонування із заднього скла з обігрівом. Через один неакуратний рух можна пошкодити нагрівальний елемент. Вартість розтонування машини у професійному детейлінг центрі нижче, ніж ціна заміни чи ремонту заднього скла. До того ж, фахівці виконують роботу швидко, тоді як новачки можуть витратити на зняття плівки цілий день і навіть більше.

Одна з головних переваг – доступна вартість. Інші наші плюси:

 • Застосування професійних інструментів.
 • Використання витратних матеріалів найвищої якості.
 • Значний досвід розтонування автомобілів різних марок.
 • Ретельне опрацювання заднього скла з обігрівом.
 • Висока швидкість виконання робіт.
 • Можливість одразу зробити нове тонування.

 1. Для зняття плівки тону можна скористатися послугами автосервісу або спробувати зробити це своїми руками. Для самостійного розтонування знадобляться:
 • Промисловий фен.
 • Лезо для тонування.
 • Засіб для зняття клею.

Ціна на роботи зі зняття тонування нижче, ніж на нанесення плівки на скло авто, тому що застосовуються тільки спеціальні засоби для чищення.