Антидождь

Антидощ на скло автомобіля

У дощову та снігову погоду скло автомобіля швидко забруднюється. Через це знижується видимість та підвищується ризик потрапляння в аварійну ситуацію. Покриття антидощ – це надійний гідрофобний захист. Для обробки скла використовуються якісні склади, термін дії яких становить від 6 місяців до 1 року. Якісне захисне покриття бокового скла не змивається до 12 місяців. З лобового скла через використання «двірників» покриття стирається швидше – за 5-7 місяців.

Послуга антидощ у Харкові

Наданням послуги у Харкові займається команда майстрів First Place Center. Ми працюємо з гідрофобними спреями та рідинами високої якості. Засоби, що використовуються, сертифіковані.


Команда детейлінг центру – майстри, які дбайливо ставляться до кожного оброблюваного автомобіля. Покриття скла автомобіля антидощем проводиться у строгому дотриманні технології нанесення захисного складу. Послуга реалізується швидко – на обробку поверхонь гідрофобним засобом та повне висихання знадобиться до 60 хвилин.


Вартість послуг залежить від використовуваного засобу. Ви можете замовити повну або часткову обробку авто.

Перевага гідрофобного шару

Записатися на покриття лобового скла антидощ варто з таких причин:

 • Склади збільшують гідрофобні якості автомобільного скла та оптика на 95%. Таким чином, підвищується безпека руху в негоду.
 • Заломлення світла зустрічних транспортних засобів збільшується на 80%, що особливо важливо при водінні пізно ввечері та вночі.
 • Частота використання щіток, що очищають, знижується на 70%. Якщо автомобіль їде на швидкості понад 60 км/год, вода, сніг та краплі бруду здуваються під впливом зустрічного вітру.


Послуга антидощ також зводить до мінімуму частоту відвідування автомийок. Якісні склади зменшує утворення плям після висихання води. Скло легше чистити, причому не лише від брудної води та інших осадових явищ, а й від крижаної кірки.

Як реалізується послуга

Роботи проводяться у три етапи. Перший – підготовка автомобіля та приміщення. Майстерня провітрюється і ретельно забирається, щоб на скло не потрапили сторонні предмети. Далі місця нанесення складу очищаються від забруднень та висушуються.


Другий етап – безпосередньо нанесення складу. Засіб наносять на спеціальну губку та втирають горизонтальними рухами. Поверхня розтирається протягом 15-20 хвилин.


Третій етап – це протирання скла. За допомогою мікрофібрової серветки з поверхонь видаляють залишки засобу.


Для закріплення результату процедура повторюється двічі. Складові засоби утворюють щільний хімічний зв’язок з молекулами скла і підвищують його водовідштовхувальні властивості.

 • Краплі дощу скочуються зі скла кульками, не утворюючи смуг і «ляпок», які погіршують видимість. Оптичні властивості скла – коефіцієнт пропускання та відбиття світла – не змінюються.
 • На швидкості від 60 км/год краплі води здуває зі скла вітер. При невеликому дощі водієві не доведеться включати «двірники».
 • Поверхня скла стає гладкою, завдяки заповненню мікротріщин складом. За рахунок полегшеного ковзання по склу «двірники» якісніше його очищають.
 • Гладка поверхня забезпечує легке видалення снігу та льоду.
 • Скло менше забруднюються від бризок з-під коліс зустрічних автомобілів, з них легше видаляти сліди від комах.

Засіб тримається на склі від 2 до 6 і більше місяців. На термін служби плівки впливає сама рідина та інтенсивність експлуатації авто та його аеродинаміки. До того ж, якщо антидощ завдано неправильно, то шибки не отримають заявлених властивостей.

Перш ніж нанести склад, скла обов'язково повинні бути добре очищені. Бажано наносити антидощ відразу після відвідування автомийки, поки поверхня не вкрилася пилом. Склад наноситься на скло за допомогою сухої тканини, що полірують рухами 2-3 рази. Після цього скло протирається вологою тканиною.

Антидощ наносять на заднє, лобове та бічні стекла, дзеркала. Якщо ви не впевнені в ефективності засобу, нанесіть його спочатку на бічні стекла. Якщо результат вас влаштує, опрацюйте решту.

Кошти антидощ представлені кількома видами. Одні призначаються тільки для стекол, інші виключно для автомобільного кузова. Будь-який склад заснований на принципі формування гідрофобного покриття, яке забезпечує відмінну скачування води з поверхонь. Плюс антидощу – створення плівки, яка заповнює мікротріщини та шорсткості. Плівка прозора та перешкоджає розтіканню води.

Правила нанесення засобу залежить від його типу та консистенції. Виробники вказують чіткі рекомендації щодо процедури. Тому насамперед слід ознайомитися з інструкцією. Принцип нанесення складу на скло та кузов однаковий, відрізняється лише специфіка.

Загальна послідовність дій:

 • Нанесення необхідно виконувати в закритому приміщенні за температури в межах +5-+25 °С. Попередньо авто обов'язково необхідно помити за допомогою миючих засобів та губки. Особливу увагу слід приділити склам.
 • Автомобіль слід повністю висушити. Рекомендуємо використовувати спеціальні рушники або звичайний газетний папір.
 • Дотримуючись інструкції виробника, нанести склад на поверхню скла або кузова.
 • Втирати кошти необхідно круговими рухами з достатнім зусиллям. Лобове скло потрібно обробити за один підхід. Якщо нанести засіб нерівномірно або повністю перекрити шари, виникнуть проблемні місця. Плівка має бути монолітною та рівною.
 • Заключний етап - полірування. Для того, щоб вікна стали ідеально прозорими, рекомендується використовувати вовняну тканину.