Полировка пластиковых фар

Поліровка пластикових фар

Фари із пластику відрізняються безпекою, ударостійкістю, легкістю та невеликою вартістю. Недолік такої оптики полягає в тому, що вона швидко жовтіє, втрачає блиск і покривається дрібними подряпинами. Під впливом ультрафіолетових променів пластик розшаровується та каламутніє. Вихід із цієї ситуації – полірування пластикових фар, ціна послуги менша, ніж вартість їх заміни або нанесення лакового покриття.


Результат, який отримує автолюбитель:

  • чудова видимість дороги;
  • машина виглядає, ніби тільки із салону.

Полірування пластикових фар у Харкові

Фахівці First Place Center мають великий досвід у відновленні ідеально гладкого покриття оптики автомобілів. Якщо шар лаку, який захищає елемент сильно пошкоджений, рекомендується додаткове шліфування пластикових фар під лінзи. Процедура ефективно усуває дрібні дефекти та великі подряпини. Полірування виконують на завершальному етапі для надання ліхтарям блискучого вигляду.

Ціна полірування пластикових фар

Послуга Ціна Матеріали
Полірування фар 400-1000 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s

Коли потрібно полірувати фари

Навіть якщо ви акуратно ведете транспорт, згодом на поверхні елементів стануть явними тріщини та сколи. Від цього страждає світлопровідність. Багато хто навіть поняття не має, що яскравість ліхтарів визначає не тільки потужність світлових точок, але також прозорість покриття. Актуальне шліфування фар із пластику та для водіїв, які керують автомобілем у темний час доби.


Сильно погіршує властивості оптики та стирання бруду сухими ганчірками або снігом. Після такого «очищення» залишаються подряпини, потерті ділянки. Сколи утворюються від каменів, що летять з-під коліс. Якщо ви регулярно користуєтеся послугами автомийки, на пластиковий матеріал згубно впливають хімічні речовини. Полірування фар – не забаганка, а необхідний захід для безпеки на дорозі. Також вона допомагає продовжити термін експлуатації оптики.

Етапи полірування

Процес займає кілька годин і складається з таких етапів:

  • захист прилеглих до ліхтарів деталей та кузова;
  • усунення забруднень, висушування оптики, нанесення засобів для шліфування, полірування;
  • очищення поверхні від пилу та полірувальних складів.


Процедура може збільшити потужність ліхтарів до 30%. Майстри детейлінг центру рекомендують повторювати її щороку. Цей термін може змінюватись в залежності від якості пластику та дорожніх умов.


Вартість надання послуги у First Place Center доступна. Ми гарантуємо результат, який задовольнить кожного клієнта.