Обклеювання автомобілів Daewoo плівкою

Обклеювання автомобілів Daewoo

Наша студія багато років займається динамічною рекламою – обклеюванням (брендуванням) транспортних засобів. Ми на високому рівні справляємося з найскладнішими проектами, розробляємо дизайн для оформлення Daewoo, щоб він повністю виконував своє завдання.

Брендування автомобілів сьогодні – один із найдієвіших інструментів офлайн-реклами. Машина – рухливий елемент, а тому про ваші послуги, продукти та торгову марку в цілому дізнається величезна аудиторія. Ще одна перевага обклеювання транспортних засобів полягає у її універсальності. Цей метод використовують представники малого та великого бізнесу. Наприклад, брендування Daewoo застосовують кур’єрські служби та сервіси доставки:

 • бутильованої води;
 • піци;
 • суші та ролів;
 • випічки та іншої готової їжі.

Саме за рахунок постійного знаходження машини в русі така реклама ефективніша за звичайні вивіски, сіті-лайти, публікації в ЗМІ і навіть онлайн-маркетингу.

Брендінг Daewoo та його особливості

Брендовані машини – це рекламний інструмент. Вони можуть підкреслити імідж і престиж торгової марки, виділяють власний автопарк компанії серед інших типів транспортних засобів у місті.

Зазвичай на автомобілі наносять:

 • тематичний сюжет;
 • логотип фірми;
 • контактні дані та ін.

Раніше при брендуванні автомобілі фарбували, проте тепер фарбу повністю витіснила вінілова плівка . Це вигідніше, адже обклеювання набагато дешевше і простіше у реалізації, ніж фарбування кузова легкового чи вантажного транспорту.

Що ми пропонуємо?

Наш коник – творчий підхід до розробки та розміщення рекламних матеріалів на авто. Ми ретельно продумуємо всі деталі, вміло граємо з квітами та сюжетом, щоб точно привернути увагу до вашого бренду якомога більшої кількості людей. При цьому ми маємо лояльні розцінки на послуги – переконайтеся в цьому, вивчивши прайс нижче.

При створенні малюнків наші дизайнери детально вивчають ваш бізнес та нішу загалом, знаходять те головне, що й втілюють в ескізі. Крім зображень та логотипів, наносимо контактні дані – це підвищує ефективність. Реклама на автомобілі працює 24/7, навіть коли машина просто припаркована, вона не перестає бути інструментом просування бренду. Таким чином, у час сильної конкуренції у вас є всі шанси обігнати суперників по ринку та завоювати своїх клієнтів, якщо вибрати правильний шлях розкручування.

Ми працюємо за двома моделями: з вашим ескізом чи створеним нашими дизайнерами. Якщо у вас є малюнок, надішліть його нам електронною поштою у вигляді растрового або векторного зображення разом з фотографією автомобіля. Наші фахівці повідомлять вам попередню ціну на послуги.

Із графікою на «ви»? Не біда, наші майстри підготують ескіз на ваші вимоги. На цьому етапі ми:

 • визначаємо розміри площин;
 • виявляємо, наскільки складна має бути робота;
 • вибираємо і ділимося з вами, яким саме чином краще завдати реклами.

Всі роботи з обклеювання машин Daewoo ми проводимо в спеціально відведених боксах, суворо дотримуємося технологічних норм і правил. Вінілова плівка лягає тонким, рівним шаром, картинка не «з’їжджає», всі елементи залишаються чіткими та читабельними. Зовні плівку навіть важко відрізнити від фарби.

Можливі варіанти обклеювання:

 • повне;
 • локальне нарізування плоттером;
 • реставрація попередньої плівки із оновленням рекламного матеріалу;
 • широкоформатний друк.

Малюнки та текст наносимо на плівку вологостійкими, якісними фарбами. Для додаткового захисту від факторів довкілля робимо вологостійку ламінацію – завдяки їй написам, картинкам, логотипам та іншим рекламним елементам не страшні ні опади, ні ультрафіолетові промені, ні холод, ні спека. Оброблена плівкою машина просушується у сухому теплому приміщенні зі стабільною температурою. Не допускаємо простою автомобілів.

Для запису на обклеювання телефонуйте нам по телефону або залишайте онлайн-заявку. Наші менеджери підберуть зручну вам дату, озвучать ціну робіт та складуть договір. Ми цінуємо кожного клієнта та виконуємо свої завдання на найвищому рівні.

Моделі Daewoo

Ми працюємо з такими моделями:

 • Matiz:
 • Nexia;
 • Novus, Ultra Novus;
 • Lacetti, Gentra;
 • Авто комерційного призначення.

Ціни на обклеювання автотранспорту Daewoo плівкою

ПослугаВартість послуги
Брендування автомобілів Daewooвід 800 $
Обклеювання автомобілів Daewoo «під ключ»від 800 $
Брендування вантажного транспорту Daewooвід 800 $
Обклеювання вантажного транспорту Daewoo «під ключ»від 800 $
Брендування вантажного автопарку Daewooза домовленістю
Обклеювання вантажного автопарку Daewoo «під ключ»за домовленістю
Брендування спецтранспорту Daewooвід 800 $
Обклеювання спецтранспорту Daewoo «під ключ»від 800 $
Брендування мікроавтобусів Daewooвід 800 $
Обклеювання мікроавтобусів Daewoo «під ключ»від 800 $
Брендування фургонів Daewooвід 800 $
Обклеювання фургонів Daewoo «під ключ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *