Обклеювання Citroen

Обклеювання Citroen

Автомобілі французьких виробників користуються популярністю завдяки привабливому вигляду, зручності експлуатації та хорошим технічним характеристикам. За рахунок впровадження унікальних технологій Citroen успішно представляє свої машини на світовому ринку, також беручи участь у масштабних спортивних змаганнях.

Для захисту авто та з комерційною метою використовують вінілові покриття. Відмінне співвідношення ціни та якості робить їх вигідним рішенням. Вініл зберігає свої властивості навіть у несприятливих погодних умовах – у спеку та холод, при температурних перепадах.

Брендування Citroen

Використовувати обклеювання легкових та вантажних авто Сітроен можна з метою реклами бренду. Таке рішення сприяє впізнаваності торгової марки, дозволяючи збільшити кількість клієнтів та підвищити прибуток.

Для реклами на автомобілі наклеюють логотип, слоган, символи компанії. Елементи стилю створюють єдиний графічний образ, який необхідно показувати споживачам повсюдно. Машини, обклеєні вінілової плівкою , є в автопарку компаній, що займаються доставкою, перевезеннями або експедируванням на невеликі відстані.

First Place Center виконує друк для просування, зростання впізнаваності та покращення іміджу бренду. Завдяки мобільності, високому рівню анонсування та прибутковості, обклеювати транспортний засіб плівкою – ефективне рішення. Корпус автомобіля є ідеальною поверхнею для розміщення великого об’єму яскравої реклами, що запам’ятовується. Обклеювання окупає себе за короткий час. Вона актуальна для підприємств, що займаються доставкою піци, суші та іншої їжі, бутильованої води тощо.

Обклеювання автомобілів Citroen

Наші майстри обклеюють такі моделі Citroen:

  • Jumper.
  • Jumpy.
  • Берліно.
  • C1-C5.

Наші послуги

Щоб реклама на транспорті приносила результати, вона має бути оригінальною та яскравою. Ми виконуємо дизайн для різних сфер бізнесу, також працюємо з готовими проектами з урахуванням побажань клієнтів. Використовуємо матову та глянсову плівку, а також з імітацій текстур – під шкіру, дерево чи карбон. Кольори вінілу найрізноманітніші – від перламутрових до бірюзово-фіолетового хамелеону.

На корпоративні та комерційні транспортні засоби можна нанести зразки з повнокольоровим друком та наклейками, що вирізуються з плівки.

Процедура та ціна обклеювання

Брендування машини проводиться поетапно:

  • Масштабування макету.
  • Оформлення дизайну у спеціальній програмі на ПК.
  • Створення малюнків із білих та кольорових матеріалів.
  • Розміщення готової плівки на кузові, склі чи бортах.

На вартість обклеювання впливає складність малюнка, площа робочої поверхні, технологічні прийоми та деякі інші деталі. Ми використовуємо плівку від перевірених брендів – KPMF, Hexis, 3M.

Вінілова плівка стійка до дії сонця, дощу та снігу. Наші фахівці виконують обклеювання зі строгим дотриманням усіх правил, що дозволяє продовжувати термін служби вінілу. Залежно від складності роботи проводять протягом 1-7 днів.

First Place Center пропонує комплексну послугу, яка включає підготовку макета, виробництво та обклеювання у спеціальному боксі. Оформляйте заявку на сайті або дзвоніть нам!

Ціни на обклеювання автотранспорту Citroen плівкою

ПослугаВартість послуги
Брендування автомобілів Citroenвід 800 $
Обклеювання автомобілів Citroen «під ключ»від 800 $
Брендування вантажного транспорту Citroenвід 800 $
Обклеювання вантажного транспорту Citroen «під ключ»від 800 $
Брендування вантажного автопарку Citroenза домовленістю
Обклеювання вантажного автопарку Citroen «під ключ»за домовленістю
Брендування спецтранспорту Citroenвід 800 $
Обклеювання спецтранспорту Citroen «під ключ»від 800 $
Брендування мікроавтобусів Citroenвід 800 $
Обклеювання мікроавтобусів Citroen «під ключ»від 800 $
Брендування фургонів Citroenвід 800 $
Обклеювання фургонів Citroen «під ключ»від 800 $

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *