Защитная полировка

Захисне полірування автомобіля

Щоб зберегти добрий зовнішній вигляд машини, недостатньо акуратно її використовувати. Для захисту лакофарбового покриття від згубного впливу погодних умов рекомендується захисне полірування автомобіля. Процедура полягає у нанесенні на поверхню кузова захисних засобів.

Захисне полірування автомобіля у Харкові

Майстри детейлінг центру First Place Center використовують полірувальні склади від відомих виробників. Якщо глибоке шліфування вимагає застосування абразивних матеріалів, то для поверхневого процесу достатньо неабразивних складів та щадних інструментів. Під час процедури наші співробітники не знімають жодного мікрону заводського покриття.

Ціна захисного полірування автомобіля

Послуга Тип Авто Ціна Матеріали
Глибока детейлінг хімчистка з розбиранням схилу Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Седан хетчбек від 2500
Паркетник від 2700
Джип від 3000
Полірування Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Седан хетчбек від 2500
Паркетник від 2700
Джип від 3000
Полірування фар 400-1000 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Очищення Кузова від бітуму
Седан хетчбек від 600 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Паркетник від 800
Джип від 1000
Полірування глянсового пластику салону Ціна уточнюється індивідуально Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Твердий віск від 400 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s

Робота проводиться з урахуванням важливих особливостей:

 • Перш ніж приступати до полірування, машину миють від забруднень і сушать у спеціальному боксі. Захисні засоби підбираються з урахуванням глибини дефектів кузова;
 • полірувальну суміш наносять серветкою з м’яким ворсом;
 • пастою кузов обробляють поступово, адже вона швидко сохне.

Захисні склади

Віск та тефлон використовуються для заповнення тріщин та подряпин, що допомагає згладити поверхню кузова. В результаті бруд, пісок та хімікати не потрапляють усередину лакофарбового покриття та не можуть його руйнувати. Гладке покриття відрізняється насиченим кольором та яскравим блиском.

Нанокераміка та рідке скло забезпечують більш тривалий ефект та надійніший захист. Вони вступають у реакцію з лакофарбною поверхнею на молекулярному рівні. Кузов захищається від сколів і подряпин, яке покриття блищить, як нове.

Переваги захисного полірування

Використання захисних засобів допомагає захистити авто від:

 • вигоряння кольору;
 • дрібних тріщин та подряпин;
 • органічного нальоту та хімікатів;
 • виникнення корозії.

Поліровка транспорту високо цінується власниками також за такі переваги.

 1. Поверхня набуває заводського блиску.
 2. Насиченим та яскравим стає колір корпусу.
 3. Полегшується очищення кузова.
 4. Створюється водовідштовхувальний ефект.

Ефективність шліфування визначають вміння майстра, якість використовуваних матеріалів та інструментів. Також фахівцю важливо точно дотримуватись покрокової технології проведення робіт.

Ціна захисного полірування First Place Center залежить від стану машини. Якщо на кузові видно подряпини та сколи, пропонується глибоке шліфування. Записатися в дитячий центр можна по контактному телефону.

Найчастіше процедура триває 1 день. Якщо лакофарбове покриття автомобіля у поганому стані, то 2. Для додаткового покриття корпусу захисним керамічним складом буде потрібно ще 1 день.

Якщо на кузові є глибокі подряпини, частина їх залишиться, але вони будуть непомітні. Фахівець свідомо не усуває таких ушкоджень, щоб зберегти лакофарбове покриття авто.

Захисне полірування автомобіля покликане мінімізувати негативний вплив навколишнього середовища на лакофарбове покриття автомобіля. Сучасна автокосметика здатна зменшити ризик:

 • потьмарення кольору, втрати блиску авто;
 • подряпин та інших порушень цілісності ЛК покриття машини;
 • виникнення вогнищ корозії.

Захисні поліролі наносяться кількома способами, але обов'язково вручну, без використання будь-якого обладнання, тому що не містять абразивів. Одні види поліролей наносяться на суху поверхню автомобіля, для інших потрібна вода.

Перед початком полірування автомобіль ретельно очищається від будь-яких забруднень: дорожніх реагентів, масляних плям, бруду. Далі виконується професійне полірування з абразивом, щоб приховати подряпини та усунути потертості, надаючи машині ідеальний зовнішній вигляд. Після цього майстер наносить захисний поліроль, щоб зберегти ефект полірування на довше.