Карбоновая пленка

Оклейка авто карбоном у Харкові

Один з найпопулярніших різновидів стайлінгу – обклеювання автомобільним карбоном. Карбон відносять до класу вуглепластиків. Це легкий, еластичний, але досить щільний матеріал. Завдяки таким властивостям він також є захисною поверхнею. Вартість тюнінгу автомобілів за допомогою плівки є доступною і залежить від площі покриття. Для робіт використовують двошаровий плівковий матеріал або багатошаровий із тривимірною структурою. Багатошарова плівка дозволяє створювати на кузові ефект глибини.

Ціна обклеювання авто карбоном (Повне обклеювання авто)

Клас автоВартість
А класвід 800 $
B класвід 800 $
C класвід 1000 $
E класвід 1000 $
Позашляховиквід 1000 $
S класвід 1000 $

При цьому ціна обклеювання авто карбоном доступна. За допомогою матеріалу можна повністю змінити колір автомобіля або ж прикрасити корпус декоративним малюнком. Який матеріал ми використовуємо Є три різновиди карбону – сухий, вологий та мокрий. Мокрий – найважчий і найдешевший. Сухий – легше, але через це він досить крихкий. Основна маса робіт ведеться з вологою карбоновою плівкою, яку вважають золотою серединою. Матеріал має середню легкість, високу міцність і еластичність. Його вартість вбирається у рамок середнього сегмента. Плівковий матеріал, що використовується для робіт, зовні і за фактурою нагадує справжній карбон.

Обклеювання однієї деталі автомобіля

Клас автоВартість
Капотвід 2200 грн.
Дахвід 2200 грн.
Багажниквід 1500 грн.
Дзеркала (2шт.)від 600 грн.
Фари (2 шт.)від 1000 грн.

Поклейка карбонової плівки на авто: переваги

Замовити послугу варто з таких причин:

  • Це вид стайлінгу підходить для будь-яких автомобілів незалежно від габаритів.
  • Плівковий матеріал є захистом для заводського лакофарбового покриття. Він оберігає кузов від корозії, мінімізує контакт із вологою та брудом.
  • Після нанесення покриття автомобіль із великим пробігом знову виглядає як новий.
  • Додатковий шар збільшує безпеку заводського лакофарбового покриття в середньому на 5 років.

Основний захист (обклеювання передньої частини авто)

Клас автоВартість
А.В класвід 600 $
С.Е класвід 600 $
Позашляховиквід 600 $
S класвід 600 $

Що пропонує дітьйлінг центр First Place Center У Харкові професійні тюнінгові послуги надає команда майстрів First Place Center. При обробці точно дотримується типова технологія – від попереднього очищення корпусу автомобіля до ретельного висушування. Поклейка карбонової плівки на авто проводиться з використанням міцних матеріалів. Після обтяжки кути плівки обов’язково підвертаються під кузовні деталі. Майстри не залишають слідів роботи. Ми застосовуємо широкий асортимент плівкових матеріалів, пропонуючи клієнтам однобарвні, кольорові та прозорі варіанти покриття.

Ми проводимо обклеювання автомобілів карбоновою плівкою. Для цього використовуємо тільки якісну плівку і суворо дотримуємося технології. У наших фахівців величезний досвід роботи, тому ми гарантуємо естетичність та відмінну якість обклеювання машин.

Що потрібно знати про карбоні

Карбон є ультрасучасним полімерним вуглепластиком, що складається з надтонких вуглецевих ниток, скріплених смолами. Якісний матеріал відрізняє не тільки високу міцність та легкість, але й преміальну ціну, яка пояснюється складністю виробництва. Тому для автостайлінгу використовується більш доступне рішення – вінілова плівка під карбон. Її зовнішній вигляд повністю ідентичний справжньому карбону.

Яка буває плівка під карбон

  • 2D – володіє статичним малюнком із захисним шаром, що ламінує.
  • 3D – у плівки багато шарів та тривимірна структура. Для створення ефекту об’єму на поверхню наносять рельєфні мікросмужки, насиченість яких змінюється в залежності від кута.
  • 4D – від попереднього варіанта її відрізняє глибша текстура. Візуально і навпомацки повністю повторює справжній вуглепластик. Рельєфні смужки створені як напівсфер, що візуально виглядає дуже ефектно.

Колірна палітра кленки під карбон

Стандартними кольорами карбонової плівки вважають сріблястий, сірий, графітовий та білий. Популярністю користуються зелений, синій та вишневий відтінки. Виробники випускають будь-які забарвлення – від прозорих до найтемніших. У тренді – імітація шкіри рептилій.

Хромована плівка відрізняється прозорим текстурним шаром та яскравим блиском на сонці, але без відблисків. Однак у неї є недолік – складність обклеювання. Матеріал протипоказано розтягувати та обробляти теплом – поверхня може мутніти.

Перламутрова плівка має структуру з чотирьох і більше відтінків перламутру, що створює ефект “хамелеон”.

Для чого використовується карбоновий стайлінг

Обклеївши автомобіль плівкою можна надати йому оригінального вигляду, виділивши серед інших. Карбоновий стайлінг допомагає маскувати дефекти кузова – подряпини, вм’ятини і т.д. Також він забезпечує спрощений догляд за авто, оскільки забруднення з плівки легко віддаляються.

Якщо ви хочете перевірити, наскільки добре виглядатиме карбоновий стайлінг на вашій машині, спочатку обклейте деякі деталі – кришку багажника, стійки, капот. Плівка легко знімається, не ушкоджуючи лакофарбове покриття. Якщо вам сподобаються окремо обклеєні елементи, замовляйте повний стайлінг.

Особливості обклеювання плівкою під карбон

Ми виконуємо обклеювання машин у спеціально обладнаному боксі, дотримуючись усіх технологічних норм. Перед процедурою очищаємо авто від забруднень та знежирюємо його поверхню.

Техніку обтяжки – аерографію (за допомогою теплого струменя повітря) або аквадрук (під тиском води) – вибираємо з урахуванням марки та виду плівки. Майстри беруть до уваги вигини та конфігурацію деталей, рівень утяжки та інші фактори, які дозволяють ідеально обклеїти авто плівкою.

Обклеювання виконується за 1-3 дні, у складних ситуаціях – до 7 днів. Наші фахівці розрахують вартість послуги з урахуванням обраної вами плівки та обсягу робіт.

Ми суворо дотримуємося всіх технологічних правил. Роботи виконуються у спеціальному боксі. Перед обклеюванням майстер вивчає вигин та конфігурацію деталі, враховує ступінь утяжки та інші фактори, щоб плівка лягла, як друга шкіра. Машина очищається від забруднень, робоча поверхня знежирюється. Залежно від того, який тип плівки ви оберете, ми виконаємо обклеювання під тиском води (техніка аквадруку) або теплого струменя повітря (аерографія). Обтяжка у простих випадках триває до 3 днів, у складних – до 7. Ціна послуги прораховується індивідуально з урахуванням складності роботи та виду обраної плівки.

Найчастіше, щоб зробити автомобіль унікальним або щоб приховати дефекти у вигляді вм'ятин та подряпин. Також карбоновий стайлінг допоможе полегшити догляд машини, тому що з плівки легше видаляти забруднення.

Якщо ви не впевнені, що вам сподобається карбоновий стайлінг, зробіть пробний варіант. Обклейте капот, стійки або дзеркала. Покриття можна зняти, коли заманеться. Заводська фарба автомобіля у своїй не постраждає.

Це залежить від вартості роботи, площі ділянки для покриття та ціни матеріалу. Також враховується трудомісткість. Наприклад, для нанесення вінілової плівки найчастіше залучається 2 майстри, тому що для ідеального результату її потрібно максимально рівномірно нагріти та добре натягнути.

Якщо вам десь трапляється низька ціна обклеювання карбоновою плівкою в Харкові або будь-якому іншому місті, варто замислитися, чи потрібно звертатися до такої майстерні. Швидше за все там використовуються матеріали дуже низької якості, які недовговічні і практично не мають стійкості до подряпин. Найкращим вінілом вважаються матеріали від KPMF, Hexis, 3M, Arlon, Oracal.