Глибоке полірування авто

Глибоке полірування кузова в Харкові

Навіть при акуратному використанні машини на корпусі з’являються подряпини. Коли тріщини стають помітними, а деякі перетворюються на сколи, рекомендується глибоке полірування авто. Процедура допомагає відновити заводську фарбу та оновити зовнішній вигляд кузова.

Суть техніки в акуратному зніманні невеликого шару лакофарбового покриття. Щоб не пошкодити його, важливо провести дефектування. Процедура визначає глибину дефектів та матеріали, ефективні для їх усунення.

Переваги шліфування, які відзначають майстри та автоаматори:

  • надійний захист кузова від корозії;
  • привабливість та доглянутий вигляд машини;
  • додатковий захист під час експлуатації.

Глибокі подряпини більше не є проблемою. З їх видаленням справляються сучасні технології та матеріали. Полірувальні засоби відновлюють втрачений блиск.

Глибоке полірування автомобіля в Харкові

У детейлінг-центрі First Place Center глибоке полірування кузова проводиться в кілька етапів:

  1. Кузов очищають від бруду та пилу, слідів бітуму та птахів за допомогою активної піни.
  2. Поверхня корпусу знежирюється.
  3. Дефекти усуваються за допомогою шліфувальних кіл.
  4. Полірування вважають завершеним, коли працівник сервісу наніс восковий або силіконовий склад. Плюс процедури – кузов красиво блищить, менше мажеться і легко миється.

Для полірування майстер використовує шліфувальну машину, дрібно та середньозернисті абразиви, а також знежирюючі засоби. Щоб процес був ефективним, фахівець має знати багато нюансів. Наприклад, великі тріщини поліруються наполовину, а потім маскуються фарбою або воском. Знання дрібних деталей роботи допомагає майстрам First Place Center доводити кузов авто до ідеалу.

Ціни на глибоке полірування кузова

Послуга Тип Авто Ціна Матеріали
Глибока детейлінг хімчистка з розбиранням схилу Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Седан хетчбек від 2500
Паркетник від 2700
Джип від 3000
Полірування Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Седан хетчбек від 2500
Паркетник від 2700
Джип від 3000
Полірування фар 400-1000 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Очищення Кузова від бітуму
Седан хетчбек від 600 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Паркетник від 800
Джип від 1000
Полірування глянсового пластику салону Ціна уточнюється індивідуально Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s
Твердий віск від 400 Koch Chemical guys Automagic Meguiar’s

Ефект полірування – повністю оновлений корпус автомобіля, який відрізняється насиченим кольором та блиском. За допомогою процедури усувається до 99% дефектів. Привабливий вигляд зберігається до появи нових подряпин та тріщин. Роботи у First Place Center проводяться з гарантією якості.

Скільки разів можна записатись на відновлення машини? Не більше ніж три рази за весь термін її експлуатації. Якщо знехтувати цим застереженням, власник транспорту має бути готовим у найближчому майбутньому пофарбувати автомобіль.

Глибоке полірування кузова у Харкові в нашому детейлінг центрі швидко виправить недоліки у зовнішньому вигляді машини. Записатися до нас можна за телефонами, вказаними на сайті. Ціна послуги залежить від площі полірованої поверхні, кількості та складності дефектів, використовуваних матеріалів та складності роботи.

Процедура допомагає повернути оригінальний колір автомобіля, його заводський колір та блиск. Крім того, усуваються нерівності та невеликі дефекти, які неминуче виникають під час експлуатації машини. Роботи не витрати за ціною і не займають багато часу. Жодних особливих інструментів для цього не потрібно. Потрібні лише досвідчений майстер та якісні матеріали.

Тільки неглибокі подряпини, що не досягли ґрунтового шару. Якщо пошкодження доходять до грунтовки, їх заповнюють автоемаллю і вирівнюють за допомогою полірування, поки вони не зрівняються з лакофарбовим покриттям.

Ціна залежить від складів для полірування, які будуть використовуватися, а також кількості часу, необхідного на процедуру. Наш автосервіс виконує глибоке полірування авто за доступною вартістю. Оскільки майстри досконально знають усі тонкощі процесу, полірування не займе багато часу та буде виконано максимально якісно.